Teambuilding

Vytvoríme nezabudnuteľné spomienky

Firemný teambulidnig na kľúč

Zorganizovať dobrý teambuilding nie je vôbec jednoduché. Pre nás to však nie je žiadny problém! S našimi bohatými skúsenosťami vám „ušijeme” firemný teambuilding presne podľa vašich želaní. Čo spojí pracovný tím viac, než skvelý teambuilding v nádhernom prostredí rozprávkového kaštieľa? Utužte vzťahy kolegov a zaobstarajte im teambuilding, na ktorý nezabudnú. V priestoroch Kaštieľa Mojmírovce**** si to do sýtosti užijú nadšenci športových aktivít aj priaznivci oddychu a relaxu.

Pestrá paleta nie len športových aktivít

U nás si vyberie z bohatej škály športových aktivít skutočne každý, a to bez ohľadu na počasie. Či sa jedná o bowling, fitness, krytú telocvičňu s odpruženým povrchom, strelnicu s pohyblivým terčom pre krátke zbrane, antukové tenisové dvorce, ihrisko pre plážový volejbal, minigolf alebo pentag.

To, ale nie je všetko. Máme pre vás pripravené ešte ďalšie aktivity a to basketbal, tenis, badminton alebo minifutbal.

Ak ste milovníkom plaveckých športov, pripravíme pre vás plavecké súťaže, aquatlon alebo triatlon. Pre tých, ktorí si chcú vyskúšať presnosť svojej mušky, je tu lukosteľba alebo minigolf. Pre tých, ktorí vyhľadávajú skôr pokojnejšie či kreatívne aktivity ponúkame kreatívne dielne, maľovanie v parku alebo pečenie chutných tradičných podpecníkov. Pre milovníkov jedla a vína pripravíme skvelú grilovačku a ochutnávku kvalitných vín.
Teambuilding u nás nie je len o aktivitách priamo v areáli kaštieľa. V zálohe máme pripravené aj aktivity v okolí. Čo takto zažit autentickú degustáciu vín priamo v PD Mojmírovce? Pre milovníkov kultúry je tu zážitkové múzeum Muzikanta, kde si môžete pozrieť unikátne hudobné nástroje.
Pre milovníkov prírody a turistiky odporúčame výlet na nitriansky Zobor s nádhernými výhľadmi, či pešiu turistiku na hrad Gýmeš. V Kaštieli Mojmírovce si jednoducho nájdu svoje extroverti aj introverti a zažijú tu krásne a neopakovateľné chvíle.

Atmosféra tohto miesta vás jednoducho dostane!

Naše aktivity vám poskytnú príležitosť prežiť nezabudnuteľné chvíle so svojimi kolegami a posilniť tak vzájomné vzťahy.