Strelnica

Vypustite paru a rozpáľte adrenalín

Prebuďte svoju skrytú odvahu

V podzemných priestoroch kaštieľa sa nachádza športová strelnica, ktorá vás nenechá chladným.

Naša strelnica je určená pre všetkých, ktorí si chcú vyskúšať streľbu na terč, ale nemajú zbrojný preukaz. Je to miesto, kde sa môžete stať majstrom v streľbe a zlepšiť svoje zručnosti. Strelnica je vybavená na krátke guľové zbrane, ktoré vám umožnia precízne zasiahnuť cieľ.

3 strelecké boxy

vzdialenosť 25 metrov

Možno si myslíte, že streľba na terč je len o zábave a vzrušení. Ale je tu niečo, čo ste možno prehliadli. Streľba na terč môže byť aj účinným nástrojom pre rozvoj vašich zručností a schopností.

Ak idete k nám po prvý krát, stačí nabrať odvahu, prísť a zažiť jedinečný zážitok, aký poskytuje strelnica v Kaštieli Mojmírovce. Ak nemáte vlastnú zbraň, máte možnosť si zbraň zapožičať. Ako bonus vôbec nepotrebujte zbrojný preukaz.

Zábava nielen pre ubytovaných

Naša strelnica je k dispozícii nielen pre ubytovaných hostí, ale aj pre širokú verejnosť, stačí jednoducho nabrať odvahu a prísť vyskúšať niečo nové a vzrušujúce.

Strelnica ponúka prenájom streleckých boxov, prenájom krátkych zbraní, predaj streliva, odbornú inštruktáž a dohľad skúseného inštruktora počas streleckých aktivít.

Ak máte akékoľvek otázky alebo si chcete rezervovať strelecký box, neváhajte kontaktovať správcu strelnice – Jozefa Gajdošíka

Prevádzková doba strelnice je celoročná a otváracie hodiny sú podľa dohody. Nezmeškajte túto jedinečnú príležitosť a rezervujte si skúšobnú hodinu.