Šport a relax

Rozprávkové prostredie pre telo aj dušu

Vydýchnite si v exkluzívnom priestore, ako stvorenom pre aktívny oddych a relax. V areáli Kaštieľa Mojmírovce si môžete vybrať spôsob regenerácie aký vám najviac vyhovuje. Od rekreačného plávania či posilňovania, cez blahodarný relax na rozličných procedúrach či masážach, ktoré vám spríjemnia profesionálni maséri.

Bowling & bowling bar

Chcete niekam „vypadnúť“ a dopriať si aktívny oddych? Navštívte náš Bowling & bowling bar na ploche viac ako 817a doprajte si oddych aj dávku súťaživých chvíľ so svojimi najbližšími. K dispozícií sú dve dráhy, jedna špeciálne pre začiatočníkov.

Wellness a bazén

Ak zažívate pocit vyčerpania a únavy je návšteva wellness centra v Kaštieli Mojmírovce priam povinnosťou. Čaká na vás plavecký bazén s dĺžkou 25m a príjemnou priemernou teplotou 27 °C. Ak túžite skôr po relaxe a menej aktívnej forme oddychu je tu pre vás wellness centrum s kvalitnou ponukou sáun a rôznych typov masáži.

Strelnica

Rozpáľte adrenalín na plné obrátky! Prekonajte samého seba. Naša strelnica je určená pre všetkých, ktorí si chcú vyskúšať streľbu na terč, ale nemajú zbrojný preukaz. Strelnica je vybavená pre krátke guľové zbrane, ktoré umožnia precízne zasiahnuť pohyblivý terč. Strelnica ponúka 3 strelecké boxy a možnosť streľby na vzdialenosť 25m.

Šport

V Kaštieli Mojmírovce máme všetko, čo potrebujete na to, aby ste sa mohli venovať športu. Ponúkame vnútorné aj vonkajšie športové priestory na vynikajúcej úrovni. Fitness centrum, telocvičňu s odpruženým povrchom, vonkajšie antukové tenisové kurty, plážové volejbalové ihrisko, minigolf či priestor na petang. Naše priestory sú takisto vhodné pre športové kluby ako miesto pre ich sústredenia.

Športové sústredenia

Ste športový klub a hľadáte miesto pre vaše sústredenie? Vďaka našej špičkovej vybavenosti vám poskytneme profesionálne priestory pre vašich zverencov. Všetko na jednom mieste a navyše v krásnom prostredí, to vás zaručene očarí.

Potrebujete poradiť?