Wellness a bazén

Nechajte sa rozmaznávať

Oddych, energia, pôžitok

Túžite po dokonalom oddychu, ale preferujete menšie intímnejšie prostredie? Nechce sa vám tlačiť v preplnených saunách komerčných aquaparkov?

Potom je pre vás wellness centrum hotela Kaštieľ Mojmírovce to pravé miesto.

Vydýchnite si v príjemnom priestore zhotovenom na dokonalé prežívanie vášho oddychu . V našom wellness centre si môžete vybrať spôsob regenerácie, ktorý vám najviac vyhovuje. Od rekreačného plávania cez blahodarný relax na masážach, ktorý vám spríjemnia profesionálni maséri.

Plávanie, vaša terapia nielen pre telo

Plávanie je naozaj šport vhodný pre každého z nás. Je to ideálna pohybová aktivita, ktorou možno kompenzovať pracovné zaťaženie a má osobitný význam pre harmonický a správny vývoj detí.

Plavecký bazén v Kaštieli Mojmírovce s dĺžkou 25 m, uspokojí potreby aj náročnejších plavcov. Zároveň je však teplota vody 27°C príjemná a zima nebude ani najmenších plavcom.

Otváracia doba plaveckého bazéna

Pondelok – Piatok
7:00 - 11:00 | 13:00 - 20:00
Sobota – Nedeľa
7:00 - 20:00
Víkendy / Sviatky / Školské prázdniny
7:00 - 20:00

Prvý pondelok v mesiaci je bazén do 13.00 hod. uzatvorený z dôvodu sanity.

Rezerváciu je potrebné urobiť 24 hodín vopred
na tel. č. +421 37 77 98 201 /
+421 907 846 040

Príď si zlepšiť kondíciu a nechaj svoje starosti odplávať!

Wellness centrum Kaštieľ Mojmírovce****

Užite si chvíle relaxu vo fínskej saune s ochladzovacím bazénikom alebo v parnej soľnej saune, ktorá prinesie úľavu vašim dýchacím cestám. Na svoje si prídu aj milovníci bylinkových sáun a ľadové medvede sa môžu schladiť ľadovou vodou v masážnych sprchách.

Ani v našom wellness centre nemôže chýbať tradičný Kneippov kúpeľ, ktorý vám dodá energiu a blahodárne pôsobí na kardiovaskulárny systém.

Niet pochýb o tom, že pravidelný wellness by v dnešnej uponáhľanej dobe mal do svojho programu zaradiť každý z nás.

Otváracia doba wellness

Pondelok – Nedeľa
15:00 - 20:00

Rezerváciu je potrebné urobiť 24 hodín vopred
na tel. č. +421 37 77 98 201 /
+421 907 846 040

Masáže

Chceli by ste mať silné a zdravé telo bez bolestí? Cítiť sa skvele a byť plný životnej energie?

Ponúkame vám jedno riešenie. Pravidelné masáže sú liekom nie len pre telo, ale aj dušu. Príďte zažiť jedinečné chvíle v neobyčajnom prostredí.

Ponuka masáží

Klasická masáž

Klasická masáž / 30 min. / 25,00 €
Klasická masáž / 60 min. / 45,00 €
Permanentka klasická masáž / 5x 30min. / 90,00 €

Viac o masáži

Klasická masáž zlepšuje prekrvenie pokožky, podkožia a svalov, pomáha uvoľňovať stuhnuté a bolestivé svaly a podieľa sa na lepšom vyplavovaní odpadových látok z organizmu. Kvalitnou a pravidelnou masážou môžete niektorým chorobám predchádzať a aktívne potláčať napr. prvé príznaky bolestí, spôsobené hlavne spôsobom života dnešnej doby. Čo je však možno najdôležitejšie – celkovo sa môžete cítiť lepšie, pretože masáž pôsobí nielen na telo, ale aj na psychiku. To, že dotyk ako taký pomáha zbavovať sa vnútorného napätia vedeli ľudia už dávno. A tento jednoduchý a pritom účinný „liek“ sa používa dodnes.

Športová masáž

Športová masáž / 30 min. / 25,00 €
Športová masáž / 60 min. / 45,00 €

Viac o masáži
Športová masáž je druh typ klasickej masáže navrhnutý pre športovcov a jednotlivcov s náročnými fyzickými výkonmi. Je často používaná pred či po fyzickej aktivite. Táto masáž pomáha zlepšiť fyzickú kondíciu a tiež pomáha s uvoľnením po náročnom cvičení.

Reflexná masáž chodidiel

Reflexná masáž chodidiel / 30 min. / 35,00 €
Reflexná masáž chodidiel / 45 min. / 38,00 €

Viac o masáži

Je jednou z najúčinnejších metód alternatívnej medicíny. Stimuláciou jednotlivých bodov na chodidle sa odovzdáva signál príslušnému orgánu, čím je možné ho pozitívne ovplyvňovať. Priaznivé účinky reflexnej masáže sa obvykle prejavia po dvoch až troch ošetreniach. Keďže určité body na týchto dráhach zodpovedajú jednotlivým orgánom ľudského tela, ich spriechodnenie znamená vyliečenie, alebo zmenšenie problémov. Tlakom na tieto body môžeme ovplyvňovať tok energie v orgánoch a v celom tele. Podporuje prekrvenie, uvoľnenie napätia a úľavu od bolesti. Reflexná masáž chodidiel 30 min. sa odporúča v kombinácii s klasickou masážou chrbtice 30 min.

Myofasciálna masáž a uvolňovanie fascií

Myofasciálna masáž / 30 min. / 25,00 €
Myofasciálna masáž / 60 min. / 48,00 €

Viac o masáži

Je to uvoľňujúca terapia, ktorá má potenciál hlboko ovplyvniť každú časť tela. Zručnými pohybmi rúk myopraktika sa preťahuje väzivový (fasciálny) obal svalov celého tela. Vyvinie sa tým aj tlak na kosti, svaly, nervy, kĺby, cievy, ktoré sa dostanú do vzájomného súladu. Táto metóda účinkuje najmä pri chronickej alebo akútnej bolesti chrbta, ramien, hrudnej, krčnej alebo bedrovej bolesti a je vhodná pre ľudí všetkých vekových kategórií. Telo reaguje na podnety uvoľnením svalového napätia a prichádza pocit regenerácie pohybovej sústavy. Myofasciálna masáž je technika uvoľňovania a naťahovania šliach a svalov, čím sa eliminuje bolesť a svalové napätie. Myofasciálna masáž podporuje všeobecné zlepšenie vitality, zvyšuje energiu a eliminuje stres.

Masáž s lávovými kameňmi

Masáž s lávovými kameňmi / 60 min. / 46,00 €

Viac o masáži

Masáž lávovými kameňmi, je jedným z najlepších terapií pre celkovú relaxáciu a regeneráciu . Táto masáž sa vykonáva pomocou špeciálnych masážnych ťahov s teplými lávovými kameňmi v spojení s aromatickými olejmi . Kombinácia tepla , vychádzajúca z vyhriatych lávových kameňov a vonné oleje tak dávajú právo tejto masáži niesť prívlastok kráľovská a klient sa stane svedkom nezabudnuteľných zážitkov.

Bankovanie – vákuová masáž

Bankovanie – vákuová masáž / 30 min. / 25,00 €
Bankovanie – vákuová masáž / 60 min. / 45,00 €

Viac o masáži

Bankovanie je jednou z najstarších metód tradičnej čínskej medicíny . V súčasnej dobe je výhodnou sklenená banka , ktorá je vyrobená z hrubého skla a tak bráni poškodeniu banky. Navyše vám váš organizmus umožní sledovať účinok bankovania ( patche ) a pomocou baniek nájsť problematické miesta a svalové partie ​​zodpovedajúce vnútorným orgánom alebo miesta s vyššou citlivosťou spôsobené myogelózami alebo svalovými spazmami.

Dornova terapia a breussova masáž

Dornova terapia / 60 min. / 58,00 €
Dornova terapia a Breussova masáž / 90 min. / 68,00 €

Viac o masáži

Dornova terapia je jemná manuálna terapia, ktorá sa čoraz častejšie používa pri bolestiach chrbtice a kĺbov a pri rôznych poruchách spojených so zlým držaním tela. Breussova masáž je energeticko-manuálna masáž, pomocou ktorej sa uvoľňujú telesné aj psychické blokády za použitia ľubovníkového oleja. Masíruje sa veľmi pomalými a jemnými hmatmi priamo chrbtica a povrchové svaly. Breussova masáž sa používa na uvoľnenie po ošetrení Dornovou metódou, alebo aj ako príprava na toto ošetrenie.

Lymfodrenáž

Lymfodrenáž / 60 min. / 60,00 €

Viac o masáži

Lymfodrenáž (alebo lymfatická či drenážna masáž) predstavuje rokmi overenú metódu, ktorá pomáha rozprúdiť lymfatický systém a funguje predovšetkým ako prevencia a liečba celulitídy. Pomocou lymfodrenáže sa vaše telo zbaví nežiadúcich odpadových a únavových látok. Masáž je jemná a nezaťažuje svalové partie preto je vhodná aj po športovom výkone. Celé ošetrenie je príjemné, relaxačné a má detoxikačné účinky.