Svadba v Kaštieli Mojmírovce

Začinite príbeh lásky u nás

Svadba v Kaštieli Mojmírovce ako z rozprávky

Vysnívaná svadba v rozprávkovom prostredí bez starostí a zhonu je snom každej budúcej nevesty.
Aj vy si zaslúžite, aby bol váš veľký deň nezabudnuteľným zážitkom. Náš romantický kaštieľ je miesto obklopené nádherným anglickým parkom a je ideálnym miestom pre vašu vysnívanú svadbu.

Svadobný obrad, spečatenie manželského sľubu

Túžite po svadobnom obrade pod holým nebom? Práve ste našli ideálne miesto. V romantickom prostredí parku, pri fontáne, či s kulisou kaštieľa v pozadí, bude váš manželský sľub dokonalý. Ak plánujete svadbu mimo letných dní, či máte obavu z nepriaznivého počasia, váš sobáš zabezpečíme v priestoroch kaštieľa v niektorom z našich romantických salónov.

Svadba na kľúč

Svadba v Kaštieli Mojmírovce nie je len o krásnom prostredí, ale aj o kompletných službách a profesionálnom prístupe. Chápeme, že dnešná uponáhľaná doba môže budúcich manželov od namáhavej a zdĺhavej organizácie ich svadobného dňa odradiť.

A práve preto sme tu pre vás!

Ak nechcete, nemusíte sa o nič starať. Ponúkame vám kompletné služby od zostavenia svadobného menu, cez hudobnú produkciu, fotografa, až po dopravu limuzínou či na koči. Samozrejmosťou je aj svadobná torta, dekorácie, rozprávková výzdoba alebo party stan pre svadby pod holým nebom.

Svadobné balíčky

Máme pre vás pripravené kompletné svadobné balíky, ktoré zahŕňajú nielen priestory pre vašu svadbu snov, ale aj ubytovanie pre hostí, stravu, hudobnú produkciu, fotografa a mnoho iného.

Malá či veľká svadba? Žiadny variant nie je problémom

Otázka počtu svadobných hostí je vždy kľúčová. Či už plánujete komornejšiu alebo veľkú svadbu v našom kaštieli nájdete ideálne miesto. V budove Žrebčína (priľahlej budove kaštieľa) vám pripravíme sálu až pre 80 ľudí. V hlavnej budove kaštieľa máme k dispozícií sálu pre 70 hostí s možnosťou prechodu do afrického salóna pre 15 hostí. Okrem toho máme k dispozícií Ružový salón pre 20 hostí, Bjorsonov salón pre 15 hostí, Zrkadlový salón pre 22 hostí a Vínnu pivnicu s kapacitou až 60 hostí.

Samozrejmosťou je aj možnosť ubytovania svadobných hostí v priestoroch kaštieľa. S kapacitou 84 lôžok v jedno a dvojlôžkových izbách či apartmánoch budú mať vaši svadobní hostia adekvátny komfort.

Pre manželom máme ako svadobný dar od nás ubytovanie v luxusnom apartmáne.

Prežite svoj najkrajší deň u nás, bude dokonalý a nezabudnuteľný.
Tešíme sa na vás!