Kongresy a konferencie

Pripravené na rokovanie

Nadštandardné podmienky pre váš kongres či konferenciu

Ak ste unavení z hľadania vhodných priestorov pre usporiadanie kongresu či konferencie sme tu pre vás.

Priamo v našom kaštieli vám usporiadame kongres či konferenciu presne podľa vašich požiadaviek s plným technickým vybavením.

S našimi bohatými skúsenosťami s organizáciou podujatí na Slovensku aj na medzinárodnej úrovni, sme partnerom, na ktorého sa môžete spoľahnúť.

Ponúkame priestory, ktoré sú špeciálne navrhnuté
pre tento typ podujatí.

K dispozícií máme 8 salónov s kapacitou od 12 – 50 osôb, 2 veľké konferenčné sály pre 100 – 200 hostí, vínnu pivnicu pre 60 hostí a reštauráciu pre 54 hostí.

Nech už plánujete akokoľvek veľké podujatie u nás nájdete ideálny priestor.

Priestor nie je všetko

Okrem komfortných priestorov a profesionálneho prístupu vieme, že aj kulinársky zážitok je dôležitým článkom úspešného podujatia a spokojnosti hostí. Práve preto sme pripravili širokú ponuku jedál a občerstvenia, ktoré nabijú každého účastníka školenia novou energiou.

Aby toho nebolo málo, na záver vám ponúkame možnosť degustácie výnimočných lokálnych vín v našej vínnej pivnici. Nevšedná atmosféra pivnice určite urobí na všetkých účastníkov nezabudnuteľný dojem.

Využite naše bohaté skúsenosti a profesionálny prístup. Sme tu pre vás, aby sme vám pomohli usporiadať podujatie, na ktoré budete dlho v dobrom spomínať.

Neváhajte nás kontaktovať a my vám pripravíme ponuku presne na mieru.