kastiel-mojmirovce-svadby

Romantické svadby

Vysnívaná rozprávková svadba v kaštieli sa premení na skutočnosť v Kaštieli Mojmírovce. Romantický kaštieľ obklopený anglickým parkom je dokonalým miestom pre elegantnú svadobnú oslavu i sobáš pod holým nebom. Nechajte sa očariť históriou, umením a prvotriednymi službami a oslávte svoj veľký deň ako sa patrí!

Sobáš pod holým nebom

Túžite spečatiť svoj manželský sľub v romantickom prostredí parku, pri fontáne s kulisou romantického kaštieľa v pozadí? U nás ste na správnom mieste!  Ak ste si vybrali termín mimo letnej sezóny, sobáš pre Vás zabezpečíme aj v priestoroch kaštieľa, v niektorom z romantických salónikov.


Perfektná organizácia pre dokonalú svadbu

Vďaka našim bohatým skúsenostiam s organizovaním slovenských aj medzinárodných svadieb sa môžete spoľahnúť na to, že myslíme na každý detail.

Svadobné sály podľa počtu hostí

  • Sála v budove Žrebčína pre 80 hostí
  • Sála v hlavnej budove kaštieľa pre 70 hostí
    s možnosťou prechodu Afrického salóna pre 15 hostí
  • Ružový salón pre 20 hostí
  • Bjorsonov salón pre 15 hostí
  • Zrkadlový salón pre 22 hostí
  • Vínna pivnica pre 24 - 50 hostí

 

  Svadobné menu

 

Ubytovanie pre svadobných hostí

Vaši svadobní hostia sa môžu pohodlne ubytovať priamo v Kaštieli Mojmírovce. Celková kapacita ubytovania je 84 lôžok v jednolôžkových, dvojlôžkových izbách a apartmánoch. Pri vyššom počte ubytovaných svadobných hostí máte možnosť využiť ubytovanie so zľavou.

Mladomanželia získajú od nás ako darček svadobnú noc v apartmáne zdarma.

Svadba na mieru a kompletné služby

Radi Vám pomôže zorganizovať Váš veľký deň do najmenších detailov. Ponúkneme radu pri zostavení svadobného menu, zabezpečíme hudobnú produkciu, fotografa, video, dopravu limuzínou alebo na koči, svadobnú tortu a zákusky. Pripravíme dekorácie a kvetinovú výzdobu, návleky na stoličky a na požiadanie zabezpečíme párty stany.

Parkovanie je pre svadobných hostí k dispozícii zdarma v uzavretom nestráženom areáli kaštieľa.

Ochotný personál je pripravený splniť priania a želania mladomanželov a svadobných hostí. Bude nám cťou, ak ku krásnej spomienke na Váš svadobný deň budeme môcť prispieť aj my.

951 15 Mojmírovce 919
+421 (0) 37 77 98 201
+421 (0) 907 846 040
recepcia@kastielmojmirovce.sk

logo-nadacia-mojmir     

Táto webstránka používa súbory cookie nevyhnutné pre jej technické fungovanie a tiež pre analytické účely. Používaním tejto webstránky vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookie. Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať zmenou nastavenia vami používaného internetového prehliadača.