slideshow-masaz

Masáže

Rezervácie prijímame na objednávku priamo na recepcii hotela alebo tel. čísle  +421 (0) 37 77 98 201.

KLASICKÁ MASÁŽ

Klasická masáž / 30 min.  25,00 €

Klasická masáž / 60 min.  45,00 €

 

Klasická masáž zlepšuje prekrvenie pokožky, podkožia a svalov, pomáha uvoľňovať stuhnuté a bolestivé svaly a podieľa sa na lepšom vyplavovaní odpadových látok z organizmu. Kvalitnou a pravidelnou masážou môžete niektorým chorobám predchádzať a aktívne potláčať napr. prvé príznaky bolestí, spôsobené hlavne spôsobom života dnešnej doby. Čo je však možno najdôležitejšie - celkovo sa môžete cítiť lepšie, pretože masáž pôsobí nielen na telo, ale aj na psychiku. To, že dotyk ako taký pomáha zbavovať sa vnútorného napätia vedeli ľudia už dávno. A tento jednoduchý a pritom účinný „liek" sa používa dodnes.

REFLEXNÁ MASÁŽ CHODIDIEL

Reflexná masáž chodidiel / 30 min.  35,00 €

Reflexná masáž chodidiel  / 45 min.  38,00 €

Je jednou z najúčinnejších metód alternatívnej medicíny. Stimuláciou jednotlivých bodov na chodidle sa odovzdáva signál príslušnému orgánu, čím je možné ho pozitívne ovplyvňovať. Priaznivé účinky reflexnej masáže sa obvykle prejavia po dvoch až troch ošetreniach. Keďže určité body na týchto dráhach zodpovedajú jednotlivým orgánom ľudského tela, ich spriechodnenie znamená vyliečenie, alebo zmenšenie problémov. Tlakom na tieto body môžeme ovplyvňovať tok energie v orgánoch a v celom tele. Podporuje prekrvenie, uvoľnenie napätia a úľavu od bolesti. Reflexná masáž chodidiel 30 min. sa odporúča v kombinácii s klasickou masážou chrbtice 30 min.

MYOFASCIÁLNA MASÁŽ A UVOLŇOVANIE FASCIÍ

Myofasciálna masáž / 30 min.  25,00 €

Myofasciálna masáž / 60 min.  48,00 €

Je to uvoľňujúca terapia, ktorá má potenciál hlboko ovplyvniť každú časť tela. Zručnými pohybmi rúk myopraktika sa preťahuje väzivový (fasciálny) obal svalov celého tela. Vyvinie sa tým aj tlak na kosti, svaly, nervy, kĺby, cievy, ktoré sa dostanú do vzájomného súladu. Táto metóda účinkuje najmä pri chronickej alebo akútnej bolesti chrbta, ramien, hrudnej, krčnej alebo bedrovej bolesti a je vhodná pre ľudí všetkých vekových kategórií. Telo reaguje na podnety uvoľnením svalového napätia a prichádza pocit regenerácie pohybovej sústavy. Myofasciálna masáž je technika uvoľňovania a naťahovania šliach a svalov, čím sa eliminuje bolesť a svalové napätie. Myofasciálna masáž podporuje všeobecné zlepšenie vitality, zvyšuje energiu a eliminuje stres.


MASÁŽ S LÁVOVÝMI KAMEŇMI

Masáž s lávovými kameňmi  / 60 min.  46,00 €

Masáž lávovými kameňmi, je jedným z najlepších terapií pre celkovú relaxáciu a regeneráciu . Táto masáž sa vykonáva pomocou špeciálnych masážnych ťahov s teplými lávovými kameňmi v spojení s aromatickými olejmi . Kombinácia tepla , vychádzajúca z vyhriatych lávových kameňov a vonné oleje tak dávajú právo tejto masáži niesť prívlastok kráľovská a klient sa stane svedkom nezabudnuteľných zážitkov.

BANKOVANIE - VÁKUOVÁ MASÁŽ

Bankovanie - vákuová masáž / 30 min.  25,00 €

Bankovanie - vákuová masáž / 60 min.  45,00 €

Bankovanie je jednou z najstarších metód tradičnej čínskej medicíny . V súčasnej dobe je výhodnou sklenená banka , ktorá je vyrobená z hrubého skla a tak bráni poškodeniu banky. Navyše vám váš organizmus umožní sledovať účinok bankovania ( patche )  a pomocou baniek nájsť problematické miesta a svalové partie ​​zodpovedajúce vnútorným orgánom alebo miesta s vyššou citlivosťou spôsobené myogelózami alebo svalovými spazmami.

DORNOVA TERAPIA A BREUSSOVA MASÁŽ

Dornova terapia / 60 min.  58,00 €

Dornova terapia a Breussova masáž / 90 min.  68,00 €

Dornova terapia je jemná manuálna terapia, ktorá sa čoraz častejšie používa pri bolestiach chrbtice a kĺbov a pri rôznych poruchách spojených so zlým držaním tela. Breussova masáž je energeticko-manuálna masáž, pomocou ktorej sa uvoľňujú telesné aj psychické blokády za použitia ľubovníkového oleja. Masíruje sa veľmi pomalými a jemnými hmatmi priamo chrbtica a povrchové svaly. Breussova masáž sa používa na uvoľnenie po ošetrení Dornovou metódou, alebo aj ako príprava na toto ošetrenie.

LYMFODRENÁŽ

Lymfodrenáž / 60 min.  60,00 €

Lymfodrenáž (alebo lymfatická či drenážna masáž) predstavuje rokmi overenú metódu, ktorá pomáha rozprúdiť lymfatický systém a funguje predovšetkým ako prevencia a liečba celulitídy. Pomocou lymfodrenáže sa vaše telo zbaví nežiadúcich odpadových a únavových látok. Masáž je jemná a nezaťažuje svalové partie preto je vhodná aj po športovom výkone. Celé ošetrenie je príjemné, relaxačné a má detoxikačné účinky.

Cenník je platný od 1.3.2024. Ceny sú uvedené s DPH vo výške podľa platných predpisov.

Schválil: Ing. Igor Ďuran

951 15 Mojmírovce 919
+421 (0) 37 77 98 201
+421 (0) 907 846 040
recepcia@kastielmojmirovce.sk

logo-nadacia-mojmir     

Táto webstránka používa súbory cookie nevyhnutné pre jej technické fungovanie a tiež pre analytické účely. Používaním tejto webstránky vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookie. Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať zmenou nastavenia vami používaného internetového prehliadača.