Firemné akcie

Priestor pre náročných

Kongres, školenie, event, teambuilding… zariadime všetko za Vás

Kaštieľ Mojmírovce**** vám s radosťou zorganizuje akékoľvek firemné podujatie. S organizovaním týchto typov podujatí máme bohaté skúsenosti a radi vám ho pripravíme na kľúč presne podľa vašich predstáv. Rozľahlý areál Kaštieľa Mojmírovce je priam predurčený pre organizáciu teambuildingov, firemných eventov či iných druhov firemných podujatí. V jeho ponuke nájdete desiatky športovo-zábavných aktivít alebo Vám pomôžeme vytvoriť program na mieru. Usporiadajte školenie, kongres alebo event v jednom z našich ponúkaných konferenčných priestorov a určite neoľutujete.  Okrem profesionálneho prístupu, modernej audiovizuálnej techniky a skvelej gastronómie budú Vaši klienti nadšení ponukou voľnočasových aktivít.

Kongres, konferencia

Ak hľadáte ideálne miesto pre usporiadanie kongresu či konferencie, ste na správnom mieste. Kaštieľ Mojmírovce spája komfortné priestory s profesionálnym prístupom a jedinečnou atmosférou.

Firemný event

Vyberte si Kaštieľ Mojmírovce pre usporiadanie vášho firemného eventu a získate tak priestory, ktoré sú plné profesionálneho vybavenia, podporia vaše biznis ciele a pracovné vzťahy.

Teambuilding

Ak ste unavení z každodenného stereotypu a chcete si užiť spoločné chvíle plné zábavy s vašim kolektívom ste tu na správnom mieste. Široká ponuka športových aktivít v nezameniteľnej atmosfére vám dodá stratenú energiu.

Školenie

Už žiadne starosti s organizáciou školení. U nás vám ponúkame kľúč k úspešnému podujatiu – „školenie bez stresu“

Potrebujete poradiť?