Firemné akcie a eventy

Inšpirujte váš tím v jedinečnom prostredí

Nezabudnuteľný event

Biznis partneri, potenciálni klienti, ale aj vaši zamestnanci len tak ľahko nezabudnú na príjemné chvíle strávené v našom hoteli. Ak už máte skúsenosti s hľadaním priestorov pre ideálny firemný event, viete, že občas je táto misia veľmi únavná.

V našom Kaštieli Mojmírovce nájdete všetko, čo hľadáte pre dokonalý event. K dispozícií máme až 8 salónov s kapacitou od 12 – 50 osôb. A to nie je všetko. Potrebujete väčšie priestory? Potom pre vás prichystáme sály s kapacitou 100 – 200 hostí. Ideálne budú pre organizovanie koncertov, menších festivalov, športových podujatí, módnych prehliadok či iných firemných podujatí. Budú v nich mať dosť priestoru pohodlne sa usadiť a vychutnať si dokonalý zážitok.

„Vínna biznis cesta“

Chcete zorganizovať niečo menej formálne, kde sa môžete stretnúť s vašimi kolegami či obchodnými partnermi trebárs pri poháriku kvalitného vína? Skúste nazrieť do našej jedinečnej vínnej pivnice. Vínna pivnica ponúka priestor až pre 60 hostí a ohúri vás svojou nezameniteľnou atmosférou.

Nezabudnuteľný event

Biznis partneri, potenciálni klienti, ale aj vaši zamestnanci len tak ľahko nezabudnú na príjemné chvíle strávené v našom hoteli. Ak už máte skúsenosti s hľadaním priestorov pre ideálny firemný event, viete, že občas je táto misia veľmi únavná. Ak chcete dopriať vášmu tímu či obchodným partnerom výnimočný gastronomický zážitok, potom odporúčame našu reštauráciu s kapacitou až 54 hostí, kde vám pripravíme skutočný zážitok z prvotriedneho jedla.

Zážitok pod holým nebom

V rozsiahlom areáli a parku Kaštieľa Mojmírovce vám s radosťou zorganizujeme aj podujatia pod holým nebom. Samozrejmosťou je zabezpečenie veľkokapacitného stanu a všetkého potrebného vybavenia.

Neváhajte a usporiadajte event alebo firemné podujatie v našich priestoroch a hostia o ňom budú zaručene rozprávať ešte dlhý čas.