slideshow-masaz

Masáže

Rezervácie prijímame na objednávku v bowling bare alebo na tel. čísle  +421 (0) 37 77 98 201.

KLASICKÁ MASÁŽ

Klasická masáž zlepšuje prekrvenie pokožky, podkožia a svalov, pomáha uvoľňovať stuhnuté a bolestivé svaly a podieľa sa na lepšom vyplavovaní odpadových látok z organizmu. Kvalitnou a pravidelnou masážou môžete niektorým chorobám predchádzať a aktívne potláčať napr. prvé príznaky bolestí, spôsobené hlavne spôsobom života dnešnej doby. Čo je však možno najdôležitejšie - celkovo sa môžete cítiť lepšie, pretože masáž pôsobí nielen na telo, ale aj na psychiku. To, že dotyk ako taký pomáha zbavovať sa vnútorného napätia vedeli ľudia už dávno. A tento jednoduchý a pritom účinný „liek" sa používa dodnes.

REFLEXNÁ MASÁŽ CHODIDIEL

Je jednou z najúčinnejších metód alternatívnej medicíny. Stimuláciou jednotlivých bodov na chodidle sa odovzdáva signál príslušnému orgánu, čím je možné ho pozitívne ovplyvňovať. Priaznivé účinky reflexnej masáže sa obvykle prejavia po dvoch až troch ošetreniach. Keďže určité body na týchto dráhach zodpovedajú jednotlivým orgánom ľudského tela, ich spriechodnenie znamená vyliečenie, alebo zmenšenie problémov. Tlakom na tieto body môžeme ovplyvňovať tok energie v orgánoch a v celom tele. Podporuje prekrvenie, uvoľnenie napätia a úľavu od bolesti. Reflexná masáž chodidiel 30 min. sa odporúča v kombinácii s klasickou masážou chrbtice 30 min.

 

MYOFASCIÁLNA MASÁŽ A UVOLŇOVANIE FASCIÍ

Je to uvoľňujúca terapia, ktorá má potenciál hlboko ovplyvniť každú časť tela. Zručnými pohybmi rúk myopraktika sa preťahuje väzivový (fasciálny) obal svalov celého tela. Vyvinie sa tým aj tlak na kosti, svaly, nervy, kĺby, cievy, ktoré sa dostanú do vzájomného súladu. Táto metóda účinkuje najmä pri chronickej alebo akútnej bolesti chrbta, ramien, hrudnej, krčnej alebo bedrovej bolesti a je vhodná pre ľudí všetkých vekových kategórií. Telo reaguje na podnety uvoľnením svalového napätia a prichádza pocit regenerácie pohybovej sústavy. Myofasciálna masáž je technika uvoľňovania a naťahovania šliach a svalov, čím sa eliminuje bolesť a svalové napätie. Myofasciálna masáž podporuje všeobecné zlepšenie vitality, zvyšuje energiu a eliminuje stres.


MASÁŽ S HORÚCIMI KAMEŇMI

Masáž lávovými kameňmi, je jedným z najlepších terapií pre celkovú relaxáciu a regeneráciu . Táto masáž sa vykonáva pomocou špeciálnych masážnych ťahy a teplej lávové kamene v spojení s aromatickými olejmi . Kombinácia tepla , dojemné zahrievanie lávové kamene a vonné oleje zahŕňajú právo na kráľovnej masážou a klient sa stane nezabudnuteľným zážitkom.

BANKOVANIE - VÁKUOVÁ MASÁŽ

Bankovanie je jednou z najstarších metód tradičnej čínskej medicíny . V súčasnej dobe je výhodnou sklenená banka , ktorá je vyrobená z hrubého skla bráni zrútenia . Navyše, to je transparentné, ktorý vám umožní sledovať účinok bankovanie ( patche ) , a tým zhodnotiť miesto problém bankovanie a svoj ​​zodpovedajúci vnútorný orgán , alebo miestne citlivosť.

Cenník masáže

Reflexná masáž chodidiel / 45 min.  17,00 €
Reflexná masáž chodidiel /30 min.  12,00 €
Myofasciálna masáž / 30 min.  13,00 €
Myofasciálna masáž / 60 min.                24,00 €
Lávové kamene / 60 min.                23,00 €
Bankovanie - vákuová masáž / 60 min.  19,00 €
Klasická masáž / 60 min.  22,00 €
Klasická masáž / 30 min.
Klasická masáž / 15 min.

 11,00 €
   5,50 €

 

 

 

logo-vzdelavaci-institut-coop 14

logo-nadacia-mojmir